Świeczek 188598

Dlaczego warto się zarejestrować ?

Rejestracja jest prosta. Wybierasz nazwę użytkownika i hasło. Zostaniesz poproszony o podanie swojego adresu e-mail (Pamiętaj, że zapewniamy poufność Twoich danych osobowych)

Zarejestrowani użytkownicy mają pełny dostęp do wszystkich funkcji oferowanych przez Virtual Heaven, także do tworzenia i zarządzania istniejącymi profilami. Nie zarejestrowani użytkownicy maja ograniczony dostęp do niektórych funkcji. (Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić swoje dane osobowe lub całkowicie zlikwidować konto)

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowany, możesz to zrobić wchodząc w zakładkę "Stwórz Niebo" na Stronie głównej. Już chwilę później będziesz mógł zacząć korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu.

Internetowy cmentarz wirtualny - VirtualHeaven.pl

Zwykło się mawiać, że każdy z nas żyje tak długo, jak żyje pamięć o nas. Śmierć jest zjawiskiem nieuniknionym, jednakże pamięć o bliskich, którzy odeszli może trwać wiecznie. Jeżeli nie macie możliwości, aby odwiedzać osobiście tradycyjne groby bliskich, możecie odwiedzać te wirtualne. Cmentarz wirtualny, na stronie którego obecnie gościcie to miejsce niezwykłe. Internetowy cmentarz pozwoli Wam, Waszej rodzinie i znajomym pamiętać o bliskich osobach, które już odeszły. Wirtualny cmentarz pozwoli Wam pozostawić ślad po osobach bliskich. Będzie to ślad, który w świecie wirtualnym zostanie na zawsze. Pozwoli Wam przechować informacje o ważnych dla Was ludziach. Bez względu na to, czy będziecie blisko, czy też daleko od realnych cmentarzy i grobów swoich zmarłych, na Virtualheaven.pl będziecie zawsze z nimi. Cmentarz wirtualny to miejsce szczególne, w którym Wasi ukochani, przyjaciele i osoby dla Was ważne, będą mogły być wciąż blisko. To właśnie tutaj będziecie mogli zapalać znicze, składać kondolencje, umieszczać zdjęcia, nagrania video, czy też nagrania ulubionej muzyki zmarłego. Te drobne z pozoru gesty powiedzą więcej, niż tysiąc słów. Nasz wirtualny cmentarz, internetowy cmentarz jest miejscem otwartym dla wszystkich, bez względu na narodowość i wyznawaną religię.