Aniołów 676
Świeczek 188049
Strona główna | Zarządzaj profilem | Czym jest Virtual Heaven | Stwórz Niebo | Szukaj | Pomoc | Zaloguj się

Witamy
w pomocy serwisu Virtual Heaven

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, bądź problemy, możesz się z nami skontaktować 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Zawsze służymy pomocą i rzeczową odpowiedzią.

Czym jest Virtual Heaven ?

Odwiedź stronę Czym jest VH

Kto ma dostęp do profilu i jak odszukać kogoś na Virtual Heaven ?

Utworzona i uaktywniona strona jest dostępna dla każdego odwiedzającego Virtual Heaven. Poszczególne profile można odszukać używając funkcji "Szukaj" zlokalizowanej na stronie głównej. Każde Niebo ma swój adres WWW umieszczony w lewym dolnym rogu. W każdym niebie jest funkcja "powiadom innych", dzięki której można zawiadomić rodzinę i przyjaciół o założeniu nieba.

Kto tworzy i uaktualnia Strony Pamiątkowe "Nieba" na Virtual Heaven ?

"Nieba" są tworzone i uaktualniane przez zarejestrowanych użytkowników serwisu Virtual Heaven. Każdy może utworzyć darmową Stronę Pamiątkową lub wybrać jeden z bardziej rozbudowanych, płatnych pakietów.

Jak utworzyć Stronę Pamiątkową na Virtual Heaven ?

Stronę pamiątkową "Niebo" możesz utworzyć w ciągu kilku minut. Wystarczy wejść w zakładkę "Stwórz Niebo", którą znajdziesz na stronie głównej. Kolejno ukazujące się instrukcje, w prosty sposób krok po kroku pomogą ci utworzyć nowe Niebo. Każda Strona Pamiątkowa zawsze może być dowolnie zmieniana, uaktualniana bądź wykasowana w panelu "zarządzaj profilem".

Czy za utworzenie nieba pobierana jest opłata ?

Pakiet podstawowy jest darmowy. Zaś pakiety bardziej rozbudowane, ze względu na koszty obsługi i utrzymania portalu na odpowiednim poziomie są płatne. Ceny poszczególnych pakietów oraz ich szczegółowe opisy możesz sprawdzić w zakładce "Stwórz Niebo".

Czym są wirtualne świeczki ?

Wirtualna świeczka jest to ikona zapalonej świecy lub znicza, którą odwiedzający mogą umieścić na naszej Stronie pamiątkowej. Przy każdej świecy jest miejsce na krótki komentarz, refleksję, bądź wspomnienie od osoby zapalającej świeczkę. Świeczki są widoczne na Stronie Pamiątkowej po zatwierdzeniu ich przez autora nieba.

Jak zapalić wirtualną świeczkę ?

Wirtualną świeczkę zapala się aktywując ikonę "Zapal świecę", którą znajdziesz w lewym górnym rogu nieba po jej naciśnięciu możesz wybrać jedną ze świeczek i napisać krótką informację tekstową (komentarz, wspomnienie lub refleksję). Świeczka wraz z informacją będzie widoczna po zatwierdzeniu wpisu przez twórcę Strony Pamiątkowej.

Czym jest funkcja "Rodzina i Przyjaciele ?"

Funkcja "Rodzina i Przyjaciele" jest dostępna jedynie w pakiecie rozszerzonym. Pozwala odwiedzającym na dołączenie do grona Rodziny i przyjaciół odwiedzanego profilu. Dzięki obecności w tej grupie, są oni automatycznie powiadamiani o uaktualnieniach i zmianach danego profilu. Również w przypadku użycia funkcji "Prywatność", blokującej dostęp do części strony dla postronnych odwiedzających, członkowie tej grupy zachowują pełny wgląd do strony.

Jak skontaktować się z twórcą Strony Pamiątkowej ?

W celu wysłania wiadomości do autora Strony należy kliknąć na jego nazwę w prawym dolnym rogu ekranu. Znajduje się tam napis "Ta Strona Pamiątkowa została utworzona przez (np. Jana Kowalskiego)"

Jak zgłosić nadużycia na Virtual Heaven ?

W przypadku zauważenia jakiegokolwiek nadużycia lub naruszenia regulaminu Virtual Heaven prosimy o wysłanie informacji na adres e-mail: Abuse@VirtualHeaven.com Prosimy o dokładne określenie miejsca i podanie nam wszelkich dodatkowych informacji mogących ułatwić usunięcie problemu.

Co zrobić, jeśli mam dodatkowe pytania?

Jeśli powyżej nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, zadaj je nam wysyłając e-mail do zespołu Virtual Heaven, będziesz mógł to zrobić w zakładce Kontakt

Jesteśmy dla Ciebie
24/7

  • Na początek wybierz dział, którego dotyczy problem