pl

Świeczek188598
Powiadom innych Dodaj wpis
TAK BARDZO CHCIAŁBYM MIEĆ JAKĄŚ PAMIĄTKĘ PO TOBIE... JAKĄŚ TWOJĄ RZECZ... MAM NADZIEJĘ, ŻE KIEDYŚ DOSTANĘ OD TWOJEJ MAMY NA TO LICZĘ.
MAREK dodano 30.11.2017 23:11
Do mamy Patryka proszę o kontakt i proszę wyłączyć tą blokadę na Facebooku. Porozmawiamy na spokojnie w chwili kiedy będziemy na to gotowi.
marek dodano 04.11.2017 00:39
Ech ,codziennie myślę o Tobie i tęsknie wiesz... Brakuje mnie naszych rozmów ,smsów ,gg ,skype messenger ,brakuje spotkań Twojego uśmiechu ,Twoich słów. Miałeś tyle planów i marzeń opowiadałeś mnie o nich .Nigdy nie myślałem ,że tak wcześnie skończysz swoje życie. Mówiłem Ci badaj się chodź do lekarzy i zadawaj się z odpowiednimi ludźmi. Chciałbym Ci tyle jeszcze powiedzieć teraz nie mam już do kogo ... Zostawiłeś mnie samego. W tym wieku się nie umiera Patryk. Ja myślałem ,że to Ty będziesz mnie odwiedzał wiadomo gdzie. Jakie życie jest przewrotne. Nie wiem na co tak naprawdę chorowałeś. Dlaczego nie zostałeś odratowany . Mam wiele pytań na ,które nie dostane już odpowiedzi. Gdybyś mógł choć raz przyjść do mnie we śnie i odpowiedzieć na te pytania... Czuję taką niemoc. Brak słów i sił ,nie myślałem ,że Cię stracę tyle lat się znaliśmy. Byłeś mi najbliższą osobą ,której mogłem się wyżalić ,poradzić. Do tej pory widzę Twoje oczy ,uśmiech ,mimikę twarzy czuję Twój zapach itp Bardzo byłem z Tobą związany emocjonalnie. Teraz nie mam już nic. Nie mogę się pozbierać do tej pory. Codzienność sprawia mi trudność.To już nie to samo. Już nie przychodzą smsy na ,które tak czekałem. Już nie ma Twojego ciepłego głosu. Może jesteś gdzieś tam jeśli istnieje góra może patrzysz na mnie lub jesteś obok i wspierasz ale to już nie to samo. Szkoda też ,że wiesz jak było i dlaczego tak postąpiłeś ale co się stało to się nie odstanie. Oddałbym wszystko by się z Tobą choć na 10 minut spotkać i pogadać objąć. Jak kiedyś. Chwila trwa wiecznie mogłem to pielęgnować. Ale ja zrobiłem chyba prawie wszystko co mogłem.
ktoś dodano 11.09.2017 15:05