Powrót do Strony głównej

Virtual Heaven to międzynarodowy projekt – dzieło pamięci zwykłych ludzi, takich, jakimi jesteśmy.

Każda historia ludzka jest niesamowita, każdy życiorys bezcenny i niepowtarzalny, każdy drobny szczegół, uśmiech, słowo - nieprzeliczalne na materialne wartości. Są to prawdziwe klejnoty dnia codziennego. Dlaczego tak często niezauważane ?

Żyjemy dziś w dobie informacji, zbieramy i gromadzimy ich nieskończone ilości, dlaczego więc w tym wszystkim zapominamy o nas samych o tym, co nas tworzy, co czyni nas takich, jakimi jesteśmy - O treści naszego życia.

Czy stojąc nad nagrobkiem bliskiej Ci osoby i widząc: imię, nazwisko, datę urodzenia i datę śmierci, masz wrażenie, że to wszystko? To wszystko, co warto powiedzieć ?. Oto cała historia ?
Z pewnością nie !
Chcemy razem z Wami utworzyć szczególne miejsce, w którym nasi ukochani, przyjaciele, osoby dla nas ważne, będą mogły być wciąż blisko nas. Właśnie dzięki naszej pamięci, wspomnieniom w najróżniejszej formie: zdjęć, tekstów, nagrań video, czy ulubionej muzyki, które czasem powiedzą więcej niż tysiąc słów, oni mogą być dalej z nami.

Virtual Heaven to miejsce otwarte na wszystkich, niezależnie od narodowości, czy wyznawanej religii, gdzie wspominanie jest radosne i pełne, bo wspominamy prawdziwą istotę życia nie zaś tylko rozpamiętujemy się w bólu. To miejsce gdzie możemy dzielić się Naszymi wspomnieniami i refleksjami z naszą rodziną i bliskimi. Gdzie nasi bliscy są przy nas przez cały czas.

... bo pamiętać znaczy pozwolić żyć nadal.


Czym jest Virtual Heaven | Pomoc | Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt